Yhteystiedot

Tarjouspyynnöt

Sähköpostilla

toimisto@axbella.fi

Käyntiosoite

Telinetie 19B

33880 Lempäälä

Osoite

Taiteilijankuja 3

37560 Lempäälä

Tilinumero

FI07 8216 9710 0193 69

Danske Bank

Laskutus

Ostolaskut sähköpostilla

admicom@xbs-salo.com

Sähköiset ostolaskut

OVT-tunnus 003714714688 / PAGERO

Y-tunnus 1471468-8

Laskulla oltava lakiin perustuvien tietojen lisäksi työnumero ja tilaajan nimi. Jokaisen työmaan lasku tulee lähettää omana laskunaan. 

Toimiston väki

Tero Yli-Hietanen

Hallituksen puheenjohtaja

Toimitusjohtaja

040 730 1580

tero.yli-hietanen@axbella.fi

 

Työmaat

Samuli Penttinen

Työpäällikkö

040 120 6629

samuli.penttinen@axbella.fi

Laskenta ja tarjouspyynnöt

Sauli Toivonen

Laskentapäällikkö

040 129 1391

sauli.toivonen@axbella.fi

Vihertyöt, kivityöt

ja pihasuunnittelu

Niina Kannisto

040 730 3744

niina.kannisto@hietasmaa.fi

Työmaapäällikkö

Rafail Potiris

040 197 6221

rafail.potiris@axbella.fi

Työmaapäällikkö

Reijo Pokela

040 558 8786

reijo.pokela@axbella.fi

Työmaapäällikkö

Antti Mattila

040 578 8051

antti.mattila@axbella.fi

Työnjohtaja

Leo Haataja

040 354 2913

leo.haataja@axbella.fi

Työnjohtaja

Sakari Tasanen

040 182 4803

sakari.tasanen@axbella.fi

Toimistoinsinööri

Veli-Pekka Mäkinen

040 353 2709

veli-pekka.makinen@axbella.fi

Toimistopäällikkö

Miia Virtanen

040 198 5363

miia.virtanen@axbella.fi

RALA_patevyys_CMYK
Axbella logo_valk:pun

Axbella Oy

Taiteilijankuja 3

37500  Lempäälä

puh. 0407301580

y-tunnus 1471468-8

facebook Axbella Oy

Bisnode-DnB-riskiluokka-1-logo-2022-transparent